Глава Верховного Суду: створюється враження, що інших гілок влади немає, є тільки Президент

Глава Верховного Суду: створюється враження, що інших гілок влади немає, є тільки Президент Фото: facebook.com/Верховний суд

Під час виступу на Судовому форумі у п’ятницю вона, зокрема, розкритикувала ініціативу Зеленського щодо скорочення чисельності суддів Верховного Суду, повідомляє LB.ua. Об этом сообщает news777.in.ua со ссылкой на СМИ.

"На відміну від інших питань, з приводу скорочення Верховного Суду дискусії у парламенті немає. Ми спілкувалися з багатьма депутатами, і аргумент був один — ми все розуміємо, але ми зобов’язані підтримати Президента. Створюється враження, що інших гілок влади немає, є тільки Президент. Так тихо раптово до нас може заїхати авторитаризм. Це дуже небезпечно", — сказала вона.

Данішевська додала, що судова влада має намір захищати свою незалежність, вона також поскаржилася, що двічі просила Зеленського про зустріч, але Президент на контакт не пішов.

"У мене були зустрічі з керівництвом Верховної Ради. Я намагалася донести їм, що сьогодні ці зміни — не на часі. Верховний Суд згодом буде долати залишки справ і скорочуватися природним шляхом. Можливо, за рік-півтора ми подолаємо залишки. Якраз до цього часу підійде термін, коли судді можуть піти у відставку, і вони частково будуть йти у відставку, хто досягне граничного віку перебування на посаді (65 років). Здається, що мені у цілому вдалося переконати співрозмовників, але відповідь така: "Треба вам говорити з Президентом". Двічі я пропонувала Президенту зустрітися і поговорити. Один раз публічно і вдруге письмово. Але часу у нього поки для голови Верховного Суду не знайшлося. Хоча я бачила, що нещодавно він зустрічався з Томом Крузом", — сказала Данішевська.

Раніше Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Білорусі Олександром Лукашенком на Форумі регіонів у Житомирі.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/glava_verhovnogo_sudu_stvoryuietsya_vrazhennya_shcho_inshyh_gilok_vlady_nemaie_ie_tilky_prezydent_301335.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя